Як у Дніпрі відсвяткують День міста: нова локація, іноземні гурти та Надя Дорофєєва

Як у Дніпрі відсвяткують День міста: нова локація, іноземні гурти та Надя Дорофєєва - фото 1

У Дніпрі 11 вересня 2021 року буде відзначатися День міста. У тендері вказано нову локацію для проведення заходу, хедлайнерів та солістів іноземних груп.

Згідно з тендером, який опублікувало комунальне підприємство міської ради "Організаційно-аналітична служба", новим майданчиком для проведення Дня міста вибрали площу Тараса Шевченка.

На жителів і гостей міста чекає насичена програма. На святі виступатимуть як дніпровські артисти, так і з інших країн: DuoGurfinkel з Ізраїлю і хедлайнери Європейських фестивалів, лауреати премії "Греммі" — класик група "Dagamba" з Латвії.

Реклама

Також на заході можна буде почути виступ студентського духового оркестру Дніпропетровської Академії музики ім. Глінки, Дніпропетровського симфонічного оркестру "TheFestival", народної артистки України Людмили Монастирської, об'єднаного оркестру "СХІД-ЗАХІД" та інших. Вестиме концерт на площі Тараса Шевченка Сергій Зенін.

Крім цього, ще один концерт відбудеться на Фестивальному причалі, де виступлять діджеї Анатолій Топольський з України та Joachim Garraud із Франції.

Ще дніпряни зможуть послухати виступ музичного гурту "Беz Обмежень" і співачки Наді Дорофєєвої.

Загальна вартість концертів складе 19 мільйонів гривень.

Нагадаємо, цього року місту виконується 245 років.

Реклама