Як у Дніпрі проводять вакцинацію для маломобільних людей

Як у Дніпрі проводять вакцинацію для маломобільних людей - фото 1

Медики Дніпра розказали, як працює вакцинація для маломобільних мешканців міста.

У Дніпрі до маломобільних людей іздять медики та прищеплюють іх. По місту працюють 56 бригад. За словами медиків, у такий спосіб з квітня вони вакцинували так 125 осіб. Здебільшого це літні люди, які не можуть дістатись медичних центрів самостійно. Однією з таких є пенсіонерка Емма Синякова. Після операціі на нозі вона пересувається лише по квартирі. Жінка сподівається, що невдовзі зможе виходити і не боятись коронавірусу.

«Сподіваюся, що я почну ходити. Зможу також вийти, з людьми спілкуватися. Не тому, що зараз. Навіть запросити когось додому, перше запитання: а ви вакциновані?», — каже Емма Синякова.

Мобільні бригади працюють з квітня цього року.

«З квітня місяця ми почали виїжджати.до категорії людей, які не можуть дістатися. Тому цю категорію людей ми вакцинуємо вдома», — розказує сімейна лікарка Центру первиннох медико-санітарної допомоги №4 Алла Начоса.

Раніше ми писали про те, що в Україні за минулу добу, 26 жовтня, від коронавірусної хвороби одужали — 11 593 осіб.

Також нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі врятували дитину, яка вдихнула канцелярську кнопку. Лікарі зробили рентген і побачили, що в одній з її легень знаходиться сторонній предмет. З'ясувалося, що хлопчик вдихнула кнопку-гвоздик і вона потрапила у правий бронх. Дитині провели ригідну бронхоскопію та через три доби виписали додому. Зараз із нею усе гаразд.

Реклама

 

Реклама