Як у Дніпрі працюють над підвищенням безпеки на дорогах?

Як у Дніпрі працюють над підвищенням безпеки на дорогах? - фото 1

У Дніпрі ремонтують дороги, будують та обслуговують нові сучасні світлофорні об’єкти, наносять розмітку, встановлюють знаки, а також будують та оновлюють мережі зовнішнього освітлення.

У Дніпрі щорічно будують 5-6 світлофорних об’єктів, а також капітально ремонтують 3-4, розповів директор КП "Транспортна інфраструктура міста" ДМР Дмитро Герасимов.

«Щодо планів, цьогоріч буде нанесено близько 600 км розмітки фарбою та близько 55 км – пластиком, встановлено або замінено близько 500 дорожніх знаків, а також відремонтовано та побудовано 7 світлофорних об’єктів», – доповнив він.

Зі свого боку перший заступник директора КП "Міськсвітло" ДМР Олександр Олефіренко доповів, що задля безпеки на вулицях та у дворах міста щоденно ведеться робота зі встановлення та модернізації мереж зовнішнього освітлення.

«Від початку року працівники підприємства вже виконали роботи на 134 вулицях. Загалом встановлено 3 814 світильників, з яких 699 світлодіодних, змонтовано 86 км нової повітряної мережі, замінено 10,5 тисяч ламп та 792 аварійні опори. Плануємо до кінця року виконати роботи ще на 116 вулицях міста, де встановлять близько 2 000 світильників та змонтують близько 50 км нової повітряної лінії самоізольованого дроту. А також замінять близько 10 тис. ламп», — сказав Олександр Олефіренко.

Задля безпеки на дорогах та вулицях у місті насамперед ремонтуються мости та шляхопроводи, основні магістралі та транзитні маршрути великого вантажного транспорту. У межах поточного та середнього ремонтів міняють дорожнє покриття на вулицях та тротуарах, а також встановлюють нові бордюри. Наразі активно ремонтують внутрішньоквартальні дороги.

Реклама

Раніше ми писали, що через воду у Чаплях біля кладовища утворилося двометрове провалля, а на самому цвинтарі повалило плити та просів ґрунт. Також потоками води виривало цілі шмати землі.

Реклама