Як стати блогером, журналістом або барбером?

Як стати блогером, журналістом або барбером? - фото 1

Про все це підлітки можуть дізнатися просто біля монітору свого комп’ютера, дивлячись освітній онлайн-серіал від Фонду Ріната Ахметова.

У серіалі майстри своєї справи ділитимуться секретом успіху з глядачами. Наприклад, з Юноною Загнітко.

«Вважаю, крутий проєкт. Дуже корисний. Особисто мені б було дуже приємно таке подивитися», — каже учасниця проєкту "Твоя суперсила" Юнона Загнітко.


Разом з актором та ведучим Андрієм Дебріним Юнона спілкується з блогером, фітнес-тренером, барбером, стилістами, журналістом та режисером монтажу. Все заради того, аби допомогти підліткам визначитися з майбутньою професією.

«Дізнаюся багато відповідей, на які в мене є запитання. Я думаю, що під кінець цього проєкту я визначуся все-таки з моєю професією», — продовжує Юнона.


Перша гостя ведучих — співачка Ангеліна Романовська. Інтерв'ю влаштували у школі танців, де вона робила свої перші творчі кроки.

«Я буду говорити все від свого серця, як уважаю за потрібне. Діти, звичайно, будуть обирати професії різні. Моя думка, що завжди потрібно визначати серцем, і це дуже важливо», — ділиться співачка Ангеліна Романовська.


До онлайн-серіалу увійдуть сім відеороликів. Це черговий етап проєкту "Рінат Ахметов — Дітям. Твоя суперсила". Влаштовувати мотиваційні зустрічі в онлайн-форматі довелося через пандемію коронавірусу.

«Де брати знання, як прийти до свого вибору, як відчути, що це твоє. Про все це ми говоримо на наших зустрічах разом із Фондом Ріната Ахметова. Кожен із нас особливий. Кожен із нас зі своїми якимись плюсами чи мінусами. І все це є наша індивідуальність. І саме це є наша Суперсила», — заявив амбасадор Фонду Ріната Ахметова Андрій Дебрін.


Для Юнони участь в освітньому серіалі є не першим досвідом співпраці з Фондом. Протягом кількох років вона проходила психологічну реабілітацію в межах проєкту "Мирне літо". Разом із батьками та двома сестрами дівчина була змушена залишити Макіївку, що на Донеччині.

«Я завжди рада підтримати проєкти Фонду Ріната Ахметова. Та й взагалі мені дуже завжди подобається такий досвід отримати цікавий», — резюмує Юнона Загнітко.


За останні два роки десятеро амбасадорів Фонду Ріната Ахметова, серед яких відомі актори й телеведучі, влаштували більш ніж сорок мотиваційних зустрічей в інтернатах Донеччини. Знаменитості допомагали дітям вчитися мріяти, висувати цілі та вірити у себе. До проєкту долучилася понад тисяча вихованців інтернатів.

Реклама