Як спортсмени Дніпра виходять із карантину?

27.05.2020, 17:09
Як спортсмени Дніпра виходять із карантину? - фото 1

Дніпровські спортсмени відновлюють повноцінні тренувальні заняття.

Спорт повертається. Після пом’якшення карантину в Україні дозволили тренуватися олімпійським спортсменам. Можна проводити індивідуальні або вуличні тренування. Відкритись готові й спортивні зали. Що зміниться у їх роботі, дізнавався кореспондент 34 телеканалу.

Аріна — акробатка. За її плечима — національні та міжнародні змагання. Дівчина наполегливо готувалася до чергових турнірів. Та плани зруйнував карантин.

«Це все було складно. Тому що в звичайному житті у нас є певний графік. Щодня тренування, фізична активність. І в один момент — раз і її немає», — розповідає акробатка Аріна Боровкова.

Зараз спортсменка працює індивідуально. Займається разом із тренером, аби підтримувати форму.

«Ми тренувалися за онлайн-тренуваннями, які ми зняли. Зараз поки індивідуально проходять заняття з кожним учнем окремо», — ділиться Аріна.

Утім, повноцінними домашні тренування — не назвеш, — каже тренер Дмитро Гак.

«Складно-координаційні види спорту, такі як акробатика, стрибки на акробатичній доріжці, спортивна гімнастика, стрибки на батуті, стрибки у воду — це види спорту, які вимагають уваги тренера. За законодавством зараз дали добро, щоб займатися можна було на природі. Деякі наші тренери підхопили це і з дітками роблять таке тренування», — розповідає Дмитро Гак, тренер зі спортивної акробатики.

Карантин зруйнував плани і дніпровських каратистів. Команда не поїхала на міжнародний турнір до Латвії. Зараз уже готуються відновити тренування. Перший час займатимуться на вулиці.

«Уже замовив термометри, дезінфектори думаємо, де поставити. Ну, спочатку ми тренування на повітрі почнемо, а там подивимося. Попереду літо, починаються збори. Якщо все складеться вдало, то у нас запланований виїзд на море. Якщо ні — то є наші парки, набережна, коса», — пояснює тренер із карате Андрій Зима.

Секції та спортшколи в Україні найближчим часом не планують відкривати. Для цього потрібен дозвіл МОЗу та відповідне рішення Кабінету Міністрів. Тим часом із 1 червня запрацюють тренажерні зали і фітнес-центри. Щоправда, із груповими заняттями до 10 людей. А у приміщеннях мають бути антисептики та одноразові рушники.

«У посиленому режимі виходять наші прибиральниці. Все одноразове: рушники, антисептики. Обов'язково ми озоном обробляємо зали після тренувань. І відстань — 10 квадратних метрів на людину», — повідомляє власниця спортивного клубу Оксана Охріменко.

Із 30 травня дозволили поновити й ігри командних видів спорту. Проте без глядачів на трибунах. До заключного етапу чемпіонату готується футбольний клуб “Дніпро-1”. Уже цієї суботи він зіграє проти донецького “Олімпіка”.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: