Як схуднути після свят без шкоди для здоров'я?

Як схуднути після свят без шкоди для здоров'я? - фото 1

Жорстка дієта, тренування або правильне харчування. Після свят набрані кіло хочеться скинути якомога швидше. Для цього іноді вибирають радикальні методи.

Та як схуднути без шкоди для здоров'я — дізнаємося у спеціалістів.

У Катерини за розкладом – це вже друге тренування. Каже, після свят навантаження посилила, щоб позбавитися зайвих кіло.

“Після свят дуже багато їли, відпочивали, взагалі не було практично ніяких навантажень. Хочеться після цього повернутися до ладу. Тим паче, коли постійно займаєшся. Хочеться повернути той режим, який був", - ділиться Катерина Юрченко, яка прийшла до тренажерного залу.

Тренування – це один з найважливіших факторів у зменшенні ваги, кажуть тренери. Та після свят, особливо якщо вживали алкоголь, навантажувати себе варто поступово.

“Після свят ми поступово даємо навантаження, не треба одразу робити важкі тренування. Спочатку нормалізуємо сон, покращуємо метаболізм, потім вже приходимо на тренування. Краще робити багатосуглобові динамічні вправи, тобто максимально пропотіти в залі», - розповідає тренер Олександр Лукачинець.

Щоб прийти в норму після свят, тренер рекомендує бігати чи присідати з гантелями. Та будь-які навантаження варто поєднувати з правильним харчуванням, кажуть дієтологи.

"Перше - це ні в якому разі не голодувати, бо так ви з одного харчового стресу перейдете в інший. Також потрібно дотримуватися водного режиму: 6-8 склянок води кожного дня. На 10 днів повністю приберіть з раціону червоне м'ясо, будь-які вироби з білої муки: млинці, вареники, хліб та інше", - пояснює дієтолог Яніна Дубовик.

Дієтологи додають, що не варто сідати на жорсткі дієти, достатньо влаштувати кілька розвантажувальних днів. Тоді будете почувати себе краще.

Ольга Михайлова

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Реклама

Реклама