Як пройшла ніч у різних містах Дніпропетровщини: ранкові звіти мерів

Як пройшла ніч у різних містах Дніпропетровщини: ранкові звіти мерів - фото 1

Очільники міст Дніпропетровської області повідомили про поточну ситуацію у їхніх населених пунктах.

Загалом ситуація у регіоні спокійна. Про це свідчать ранкові звіти мерів різних населених пунктів Дніпропетровщини.

Ніч у Апостолівській громаді пройшла без надзвичайних подій, розповідає міський голова Апостолового Андрій Оса.

«Громадо, на ранок у нас все добре. Обстрілів територій громади протягом ночі не було, повітряні тривоги без ракетних ударів по області», — написав він у своєму Telegram-каналі.

Ранок у Новомосковську також зустріли без ворожих обстрілів, проте з затяжними сиренами. Про це повідомив мер міста Сергій Рєзнік.

«У Новомосковську без надзвичайних ситуацій. Дякуємо ЗСУ! У місті все спокійно. У зв’язку з учорашньою трагедією в Криворізькому районі знову наголошую на пильності й дотриманні заходів безпеки, пов’язаних з агресією: під час сигналів повітряної тривоги дбайте про безпеку свою і своїх близьких, а також не чіпайте невідомих предметів на вулиці», — коментує мер.

За словами очільника військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула, у місті ситуація, як завжди, стабільна.

Про те, як пройшла ніч у Нікополі повідомив міський голова Олександр Саюк. Він також повідомив, що в місті все добре, вся інфраструктура працює.

«За ніч в нас все спокійно, надзвичайних ситуацій не було, Нікополь та вся інфраструктура працюють в штатному режимі», — розповідає він.

Також мер повідомив, що сьогодні, о 13.00 в храмі св. прав. Петра Калнишевського місто проводить у останню путь нікопольця-героя Романова Руслана Анатолійовича.

Ситуація у Кам'янському стабільна та контрольована, повідомляє очільник міста Андрій Білоусов. Місто також продовжує працювати на перемогу України.

«Ніч пройшла з частими повітряними тривогами, але на щастя, обійшлося без надзвичайних ситуацій. У місті все спокійно, ситуація стабільна та контрольована», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Стосовно ситуації у Павлограді висловилась міськрада. Там все добре та спокійно. Ситуація під контролем.

Реклама

 

 

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама