Як проходитиме ЗНО на Дніпропетровщині?

Як проходитиме ЗНО на Дніпропетровщині? - фото 1

Розповіла начальниця управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти облдержадміністрації Валентина Середня.

«Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. Єдина відмінність - посилені санітарно-протиепідемічні заходи. На вході проводитимуть температурний скринінг. Під час тестування в аудиторіях перебуватиме максимум по 15 учасників і по 2 інструктори. Всі мають дотримуватися безпечної дистанції у 1.2 м. Приміщення провітрюватимуть і дезінфікуватимуть», – зазначила чиновниця.


Нині в області все готове до старту зовнішнього незалежного оцінювання. Всі 144 пункти тестування забезпечені пірометрами для безконтактного вимірювання температури, дезінфікуючими засобами для обробки приміщень та рук, спецодягом для персоналу та медичними масками.
Першою одинадцятикласники здаватимуть математику – 25 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, а з фізики – 2 липня. ЗНО з іспанської, німецької та французької мов заплановане на 6 липня. З англійської – 7 липня. З історії України – 9 липня, з біології – 13 липня, з географії – 15 липня. І наостанок, 17 липня буде тестування з хімії. Результати основної сесії випускники отримають до 29 липня.
Додаткова сесія розпочнеться 24 липня.

Нагадаємо, раніше в Україні скасували пробне ЗНО. Через збільшення кількості хворих коронавірусом.

Також прем'єр-міністр Денис Шмигаль спростував чутки про можливе скасування ЗНО. Він заявив, що плановий процес зовнішнього незалежного оцінювання в цьому році стартує 25 червня і поки немає підстав для його скасування або перенесення.

А ще вчені і винахідники з нашої області можуть отримати премії від Кабміну. Розмір кожної нагороди за реалізований інноваційний проект - 200 тисяч гривень.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама