Як проходить перевірка карантинних порушень на Дніпропетровщині

Співробітники Національної поліції Дніпропетровської області розказали про нещодавні порушення карантинних обмежень у області.

Їздять між областями без Ковід-сертифікатів, не носять масок та беруть більше пасажирів, аніж дозволено. Загалом майже півтори тисячі порушень карантину за час червоної зони виявили на Дніпропетровщині. Здебільшого перевіряли транспорт, торговельні центри та заклади харчування, кажуть у поліції. На усіх бунтівників склали протоколи. Тепер їм доведеться сплатити штрафи.

«Для фізичних осіб відповідальність за частиною першою статті 44 прим. 3 передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 17 тисяч до 34 тисяч гривень. Для посадових осіб — від 34 тисяч до 170 тисяч гривень. А за частиною другою — порушення маскового режиму — відповідальність від 170 до 255 гривень», — каже заступник начальника Відділу дільничих офіцерів поліції ГУНП в області Іван Семенюк.

Раніше ми писали про те, що у Кабміні зняли відповідальність із автоперевізників за пасажирів без COVID-документів.

Реклама

Айміна Арнаут
Айміна Арнаут Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. О. Гончара. Досвід роботи: 2,5 роки. Улюблені теми: тварини, стиль життя, природні та погодні явища, міжнародні новини.

Реклама