Як правильно вибрати пластикові вікна та двері?

16 липня, 16:01
Актуально
Як правильно вибрати пластикові вікна та двері? - фото 1

На що потрібно звертати увагу при покупці пластикових вікон і дверей, щоб згодом не шкодувати про покупку?

Майстри компанії "Енфілд Віндовс" enfield-windows.com поділилися кількома порадами, які вам знадобляться при покупці пластикових вікон.

Склопакет
Найбільші тепловтрати в ПВХ вікнах — через склопакет. Тому вибирайте тільки двокамерні склопакети (3 скла) з енергозбереженням. Хорошим рішенням буде двокамерний склопакет 40 мм. Такий тип скління значно енергоефективніший порівняно з простим однокамерним склопакетом. Однокамерний склопакет (2 скла) дешевший, але згодом ви більше заплатите за обігрів приміщення. Більше про те, як вибрати склопакет, у нашому блозі.

Профіль і армування
Наступним важливим параметром при виборі пластикових вікон є ширина профілю. Більшість виробників пропонують вікна з шириною профілю — 60, 70 і навіть 80 мм. Якщо ваш бюджет дозволяє, то купуйте вікна з шириною профілю 70 мм.

Як правильно вибрати пластикові вікна та двері? - фото 180547

При цьому обов'язково проконсультуйтеся, яке армування використовується у ПВХ профілі. Оскільки саме воно додає жорсткості всій віконній рамі. Товщина стінок металевого армування, яке знаходиться всередині пластикових профілів, може значно відрізнятися. Стандартом для галузі є 1,5 мм. А в конструкціях великих розмірів, наприклад для скління балконів і лоджій краще використовувати метал товщиною 2 мм. При цьому багато виробників металопластикових вікон і дверей встановлюють армування товщиною стінок 1,2 мм і навіть 1,0 мм. Обов'язково уточнюйте при покупці тип армування.

Фурнітура
Фурнітура вікон і дверей — це не тільки ручка, якою ми часто користуємося. Фурнітура — це комплект елементів, встановлених на стулці і рамі, який відповідає за герметичний притиск. Виробники ПВХ вікон в Україні пропонують широкий вибір фурнітури: від українських виробників до відомих європейських брендів.

У більшості покупців вікон, можуть виникнути запитання: а яка фурнітура краща, чим вони відрізняються і чи варто переплачувати за неї?

З досвіду роботи в обслуговуванні пластикових вікон, ми можемо сказати — будь-яка, навіть найдорожча фурнітура, може зламатися, якщо її не обслуговувати (періодично виконувати регулювання та змащувати механізм). Але мабуть є один бренд, який ми не радимо — турецька фурнітура Ворне.

Ущільнювальна гума
Якість ущільнювальної гуми значно впливає на експлуатаційні характеристики вікон. Багато виробників ПВХ профілів, з яких виготовляються вікна, йдуть шляхом здешевлення виробничого процесу. Як результат вікна виготовляються з екструдованим ущільнювачем (TPE). Такий тип віконних резинок упаяний у профіль стулки, рами та імпостів.

Як правильно вибрати пластикові вікна та двері? - фото 180546

До нашого сервісу досить часто звертаються клієнти зі скаргами на продування з вікон з екструдованим типом ущільнювачів. У більшості випадків проблему можна вирішити — проводиться заміна ущільнювача вікна на новий з подальшим налаштуванням притиску стулки до рами. Ціна на таку послугу цілком доступна.

Коли потрібен майстер з ремонту вікон?
Навіть коли гарантійний термін пройшов, ви можете звертатися в сервіс "Енфілд Віндовс".

Компанія надає такі послуги:
ремонт вікон у Львові
регулювання пластикових вікон
заміна гумових ущільнювачів
заміна склопакетів
обробка укосів
установка дотягувача дверей
москітні сітки на замовлення
та інші послуги.

Відео: https://youtu.be/hj9AlUIHU5c

Реклама

Реклама