Як працюють комунальні служби під час погіршення погодних умов?

Як працюють комунальні служби під час погіршення погодних умов? - фото 1

Минулої ночі в місті випав сніг з дощем, а на дорогах утворилась ожеледь: автошляхи взялися розчищати 90 машин спецтехніки.

І знову про негоду. Минулої ночі в місті випав сніг з дощем, а на дорогах утворилась ожеледь. Автошляхи взялися розчищати 90 машин спецтехніки. Комунальники кажуть, використали майже півтори тисячі тонн протиожеледної суміші.

«Якщо ви бачите перед собою машину спец техніки, яка намагається обробляти дороги, будь ласка, тримайте дистанцію мінімум 10 метрів. Для того що б запобігти пошкодження особового автотранспорту», - каже Світлана Літвінова, начальниця управління міського департаменту благоустрою та інфораструктури.

Погіршення погодних умов чекають і у вихідні. Вночі стовпчик термометра опуститься до -5 , а вдень підскочить до +3, тож на дорогах можлива ожеледиця. У міськраді запевняють, до погодних змін готові.

Раніше ми писали, що 13 січня на мисі Канаверал у США відбувся запуск українського супутника “Січ-2-30”. Космічний апарат здійнявся у небо разом із ракетою-носієм Falcon 9, розробленою у компанії SpaceX, в межах місії Transporter 3. Наш супутник відправили зі стартового комплексу SLC-40 на базі ВПС США о 17:25 за київським часом.

Нагадаємо, що супутник “Січ-2-30”, виготовлений КБ “Південне” у Дніпрі та відправився до США ще на початку грудня 2021 року. Космічний апарат успішно пройшов усі випробування. Спочатку його запуск на навколоземну орбіту було заплановано на 10 січня 2022 року, але потім перенесли на 13 січня.

Він став третім за період Незалежності та першим за останні десять років запуском космічного супутника "Січ-2-30". Для того, щоб усе пройшло вдало, Україна подала заявку щодо включення частотно-орбітального ресурсу для експлуатації "Січ-2-30" до Міжнародного довідкового регістру частот МСЕ на запланованих орбітах.

Реклама

Юлія Звягінцева
Юлія Звягінцева Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. Олеся Гончара, факультет журналістики. Досвід роботи 7 років.

Реклама