Як, попри карантинні обмеження, українці зустрічатимуть Новий рік?

31.12.2020, 21:10
Як, попри карантинні обмеження, українці зустрічатимуть Новий рік? - фото 1

У якій точці планети знайти святковий настрій? І де Дід Мороз зі Снігуронькою приходять до дітей улітку?

У році, що минає, жителів усієї планети об'єднала одна біда — коронавірус. Через карантинні обмеження інакше зустрічаємо й прийдешній. Кореспондентка 34 телеканалу розпитала, як його святкуватимуть у різних точках світу. В чому люди знаходять розраду?

6 континентів світу сьогодні святкують Новий рік. Проте кожен у свій час і зі своїми традиціями. Зокрема в Італії українці орендують автівки і виїжджають у гори. Там, — кажуть, — можна насолодитися краєвидами. За цим скучили, бо ще місяць тому через карантин на вулицю не пускали.

«Багато хто повертається додому зараз, щоб раптом, якщо буде нова хвиля, — щоб вони, не дай Бог, не застрягли в університетах, на роботах. Я буду дзвонити своїм рідним, близьким по відео. Я дуже люблю розмовляти по відео», — розповідає жителька Турина Дар’я Малініна.

Завітати до рідних на свята не зможе й українка Олена. Бо жителів Сполучених Штатів наполегливо попросили нікуди не виїжджати. Тому, — каже, — місцеві створили собі новорічну казку вдома. І загадали щастя у прийдешньому році.

«Бажаю всім ніколи нічого не боятися. Йти вперед, рухатися у своєму напрямку. І знати, що все буде гарно. Все буде круто. І, не зважаючи ні на які труднощі, ми все одно вийдемо на нашу пряму, де на нас чекає успіх», — ділиться Олена Андрющенко, жителька штату Колорадо.

А ось в одному з найбільших курортних міст Австралії, Голд-Кості, суворих заборон немає. Там зараз літо. Тому поки одні жителі відпочивають на пляжі, інші — зустрічають Діда Мороза зі Снігуронькою.

«Хочеться побажати вам, мої дорогі, зараз якомога більше набратися сил і терпіння. І сподіватися, що наступний рік буде прекрасним. Що всі ці муки будуть винагороджені якимись прекрасними добрими сюрпризами», — вітає Оксана Келсалл, жителька Голд-Коста.

Влаштувати собі сюрприз на Новий рік вирішила китаянка Єва. Карантин у її місті послабили. Тому, — каже, — разом із друзями святкуватиме у ресторані на пляжі, бо там пообіцяли запустити феєрверк.

«Для мене це головний атрибут новорічної ночі. Щоб не трапилося — я йду туди, де феєрверк», — розповідає Єва Цибульська, жителька Шеньчженя.

А от у Єгипті Новий Рік не святкують. Вулиці, пляжі та магазини прикрасили лише через туристів.

«Навчайтеся чогось, розвивайтеся, незважаючи ні на що. Я впевнена, що у багатьох із вас звільнився час. Ось і використовуйте його», — радить Вікторія Дубницька, жителька Хургади.

А от в Антарктиді напередодні новорічних свят на світ з'явилися пінгвіни. Зараз пташенят доглядають батьки. Тим часом працівники станції "Академік Вернадський" роблять фото і розповідають: раніше поблизу їх не бачили. Тож подарунку — зраділи.

«Людей тут все одно немає. Тому в умовах повної ізоляції від інших людей — таке спілкування з місцевою живністю, якої по весні стає все більше й більше — звичайно, це велика радість», — повідомляє Євген Дикий, директор національного антарктичного наукового центру.

Полярники додають: поповнення пінгвінят — це добре завершення минулого року. Тому в новому — варто радіти життю, попри будь-які негаразди.

Поділитися: