Як почуваються жителі Дніпропетровщини в обсервації?

Як почуваються жителі Дніпропетровщини в обсервації? - фото 1

Другий день обсервації. До сан-центру небайдужі та волонтери уже везуть їжу: соки, фрукти, каву, шоколад.

Чи дозволено в умовах карантину приймати допомогу з-зовні? Та чи закінчилися протести? Про ситуацію у Нових Санжарах далі у нашому сюжеті.

Годують евакуйованих добре, але таким презентам раді і обов'язково їх передадуть, кажуть у сан-центрі. Деякі місцеві зізнаються — соромно за те, як учора прийняли земляків.

«Нам просто соромно, мені, що ми так прийняли наших українців — шо каміняки. Так не можна робити. А як би були на їхньому місці або моя внучка сиділа б о там, або моя дитина», — ділиться Надія Євтушенко, жителька Нових Санжар.

Після вчорашньої напруги — нині тут спокійно. Біля сан-центру — жодних протестувальників. Правоохоронці напередодні затримали 24 людини. 23 — вже відпустили. Поліція каже: майже всі — місцеві жителі.

«В основному це місцеві. По тим, що були затримані — це місцеві. Але ми не виключаємо, що там можливо були й інші особи», — розповідає керівник Нацполіції у полтавській області Іван Вигівський.

Евакуйованих підтримують родичі і знайомі. Вчора з Китаю до України повернулися 17 криворізьких артистів. Директор балету розповідає: від початку карантину танцівники були ізольовані, їх постійно оглядали санітари, а кімнати дезінфікували.

«Добре себе почувають, у них все добре, в моральному плані вони зараз відновлюються. Я не знаю як це правильно назвати, яким словом, але це неправильно, це нелюдяно, це не означає, що їх треба забивати камінням, і кудись там не пускати», — говорить Володимир Богданов, керівник танцювальної студії.

Нагадаємо, в обсервації зараз 45 українців та 28 іноземців. Серед них – і жителі Дніпропетровщини. Триватиме карантин два тижні.

Олена Кузьменко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама