Як одружуються на карантині?

18 травня, 20:19
Як одружуються на карантині? - фото 1

На свіжому повітрі, з обмеженою кількістю гостей та обов’язковим вимірюванням температури.

Наші журналісти поспілкувалися з молодятами та побували на весіллі під час пандемії.

Анастасія та Гліб разом уже 3 роки. Цієї весни вирішили побратися. Та через карантин дату весілля переносили декілька разів. Зрештою організували свято на свіжому повітрі. Посеред лісу.

«Вирішили так, за місцем. Знову ж таки зараз усі ресторани, все закрито. Тому виїзна, в ізоляції, скажімо так», — ділиться наречений Гліб Радченко.


Влаштувати весілля серед лісу запропонувало івент-агенство. Кажуть: на карантині такий формат став дуже популярним. Проте не забувають і про правила: гостям вимірюють температуру та дотримуються дистанції між столиками.

«Оскільки ми говоримо про лісове весілля, і воно має на увазі невелику кількість людей, то воно, саме по собі, буде не дуже таке витратне», — пояснює організаторка весілля Юлія Олександрова.


Олександр уже одинадцять років працює весільним фотографом. Каже, що весілля серед лісу — незвичайне і атмосферне.

«Я вважаю, що такий формат дасть потенційним нареченим відчуття новизни. По-перше, тут немає обмеженого простору. Відповідно можна вдихати на повні груди. Це додає ті нотки атмосфери задоволення, які позначаються на лавині відчуттів після події», — розповідає фотограф Олександр Мишко.


Виїзні церемонії та свята просто неба — ідея не нова. Проте зараз, під час карантину, набувають неабиякої популярності.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: