Як на Дніпропетровщині розвиватимуть сферу адміністративних послуг?

02 березня, 14:03
Як на Дніпропетровщині розвиватимуть сферу адміністративних послуг? - фото 1

В області затвердили оновлену Програму розвитку та підтримки сфери надання адмінпослуг. Вона діятиме до 2023 року. У планах – тренінги для працівників ЦНАПів, комплексний моніторинг якості від "таємних покупців", запуск чат-ботів.

Про це повідомила заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко.

«Прагнемо досягти європейського рівня обслуговування у ЦНАПах Дніпропетровщини. Щоб якість надання адмінпослуг була на вищому рівні. Допоможе в цьому оновлена програма», – зазначила Олена Лічманенко.

У пріоритеті – навчання співробітників ЦНАПів. Планують запустити онлайн-курси з основ жестової мови – з обов’язковими іспитами та врученням сертифікатів.

Серед інших тем навчання – мотивація, організація командної роботи, формування корпоративної культури. А ще – тренінги з домедичної допомоги.

«ЦНАПи – місця масового скупчення людей. За добу їх відвідують понад 3,5 тис. жителів області. Ситуації можуть виникнути різні. Тому співробітники повинні вміти надавати першу домедичну допомогу», – сказала Олена Лічманенко.

Ще один пріоритет програми – розвиток інформаційних ресурсів Єдиної мережі ЦНАП Дніпропетровської області. Для цього створюватимуть чат-боти та мобільні додатки.

А ще проведуть комплексний моніторинг якості. Зокрема – виїзний. "Таємні покупці" відвідають ЦНАПи у громадах та оцінять обслуговування.

На втілення програми в обласному бюджеті передбачили 2,3 млн грн.

Поділитися: