Як лікарі працюють під час пандемії?

07.05.2020, 15:22
Як лікарі працюють під час пандемії? - фото 1

Вони ризикують усім заради кожного з нас. Сучасні герої — українські лікарі — вже два місяці на передовій боротьби з коронавірусом. Стримувати пандемію надзвичайно складно і небезпечно.

Вже близько двох із половиною тисяч медиків заразилися смертельно небезпечною інфекцією. Про тих, хто завжди готовий на подвиг, розповімо далі.

У неї лише кілька годин, щоб побути вдома, відпочити та зателефонувати мамі.

Вікторія Денисова працює в інфекційній лікарні. Щоб не наражати на небезпеку близьких, лікарка два місяці не бачиться з батьками. Нині серед хворих на коронавірус в Україні кожен п'ятий — медик. В інфекційній лікарні особливо небезпечно.

«Тут у нас знаходяться бокси з інфекційними хворими, тому стороннім вхід туди заборонений», — ділиться інфекціоністка Вікторія Денисова.

За цими вікнами Вікторія та її колеги щодня борються за людські життя.

«Роботи стало набагато більше. В основному, майже весь свій час проводжу тут», — продовжує жінка.

Через пандемію доводиться по 18 годин на добу працювати в масці та захисному костюмі.

«Існує ризик зараження, скажімо так, для співробітників. Ще дуже незручно в цих костюмах працювати», — розповідає Вікторія Денисова.

Тяжкі умови та ризик захворіти лікарку не зупиняють: заради порятунку інших вона готова пожертвувати власним здоров'ям. Вікторія не приховує, що інколи після тяжкого чергування опускаються руки.

«Уже втомилися, якщо чесно, я ж кажу: і морально, і фізично. Хочеться просто відпочинку», — ділиться Вікторія.

Сили одягати захисний костюм та заходити до палат пацієнтів дає лише одне.

«Бачиш результат своєї роботи і це дуже прекрасне відчуття», — не опускає рук інфекціоністка Вікторія Денисова.

Щирі слова подяки надихають лікарів і надають їм упевненості. Тому Фонд Ріната Ахметова спільно з телеканалом "Україна" запустили спеціальний проєкт #Дякуємомедикам. Історії щоденного подвигу українських борців із коронавірусом дізнається вся країна.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: