Як компанія "Нова Пошта" підтримує медичні заклади Дніпра?

08 квітня, 23:05
Актуально
Як компанія "Нова Пошта" підтримує медичні заклади Дніпра? - фото 1

Станом на сьогодні у Дніпрі зафіксовано 46 тисяч хворих на COVID-19. Щодоби в місті виявляють по 3 сотні нових випадків, а лікарні завантажені майже на 55%. В таких умовах боротися з коронавірусом медзакладам допомагає бізнес.

Компанія "Нова Пошта" продовжує підтримувати медичні заклади Дніпра. Цього тижня закупили кисневі концентратори для реанімацій міських лікарень, які приймають пацієнтів із COVID-19.

«Вони потрібні через те, що в державі наразі є недостатньою кількість обладнання у лікарнях, і ми намагаємось допомагати», — каже кур’єр ТОВ "Нова Пошта" Андрій Мєдвєдков.

Два десятки кисневих концентраторів отримала 6-та міська лікарня. Обладнання вкрай важливе в умовах пандемії, адже потреба у кисні зросла у кілька разів, кажуть медики.

Концентратори життєво необхідні хворим із низьким рівнем кисню у крові. Вони сучасні та прості у використані, додають лікарі. До сьогодні у медзакладі працювало 200 таких апаратів.

«Останнім часом вірус мутував і став більш агресивним. Зараз госпіталізують людей із більш тяжкими формами, більше молоді. Ці люди потребують кисневої підтримки. Вже сьогодні концентратори працюватимуть на здоров’я наших жителів Індустріального та Самарського районів», — розповідає завідувачка терапевтичного відділення міської клінічної лікарні № 6

Цьогоріч на боротьбу з коронавірусом компанія додатково виділила 20 мільйонів гривень. Допомагали сільським та міським лікарням по всій Україні. Зокрема, кисневе обладнання вже отримали медзаклади 16-ти областей.

Поділитися: