Як буде працювати громадський транспорт у Дніпрі на період карантину

26 березня, 11:27
Як буде працювати громадський транспорт у Дніпрі на період карантину - фото 1

З 26 березня користуватися громадським транспортом у Дніпрі зможуть лише співробітники критичної інфраструктури.

«Ці заходи спрямовані на зменшення громадського транспорту в місті, щоб дотримуватися жорсткого карантину», — зазначив директор департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.


Так, у Дніпрі курсуватимуть трамваї № 1, 5, 9, 11, 14, 15, 19.

Окрім цього, № 12 рухатиметься своім, а також маршрутом № 16. Серед тролейбусів залишаються: № "кільце А", 1, 2, 4, 5, 7, 12, 14, 16, 17, 20. По Дніпру будуть їздити тільки автобуси великої та середньої місткості № 4, 21, 33, 43, 62, 77, 109, 146-А, 146-Б, 151-Б, 153, 157-А.

«Поїздка в транспорті буде безкоштовною за спеціальним квитком. Усі витрати бере на себе міський бюджет. При складанні схеми перевезень ми виходили з економічної складової і тих ключових 126 об'єктів критично важливої ​​інфраструктури, куди нам треба доставляти людей. Автобусні маршрути будуть покривати ті райони, де відсутнє сполучення з електротранспортом», — додав фахівець відділу департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.


Щоб отримати спеціальний квиток співробітника критичної інфраструктури, необхідно написати заяву з описом діяльності компанії на ім'я голови міської комісії з питань ТЕБНС Михайла Лисенка та додати список співробітників із зазначенням їхніх посад. Також заяву можна відправити на електронну пошту: [email protected]

Зазначимо, що квитки мають специфічні розміри і колір, а також додаткові засоби захисту від підробок. Спробу проїхати за фальшивим квитком правоохоронні органи можуть кваліфікувати як порушення дотримання карантинних заходів, що спричинить штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Оскільки всі не встигнуть отримати спеціальні квитки, то 26 і 27 березня ще можна буде проїхати за пред'явленням довідки з місця роботи в довільній формі. При цьому при собі необхідно мати при собі посвідчення особи і засоби індивідуального захисту.

Зазначимо, що схема не остаточна, в неї будуть вноситися корективи. Про це інформуватимуть окремо.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: