Як безпечно тренуватися у спекотну погоду?

Як безпечно тренуватися у спекотну погоду? - фото 1

У воді чи на суходолі, в залі або у парку: тренування влітку не припиняються. Утім спека все ж вносить свої корективи у спортивне життя.

Робити спортивні вправи можна лише у певний час. А ще треба інакше харчуватися. Як саме і без чого зараз на тренування зась — Айміна Арнаут зібрала поради фахівців.

Тренування на сапах зазвичай розпочинають рано-вранці. Усі виходять на воду. Серед головних правил — мати із собою пляшку води, вдягнути головний убір і спортивний одяг. У цій справі важливо правильно обирати вбрання та користуватися сонцезахисними кремами.

Навіть якщо спортом займаєтесь у приміщенні — теж важливо не перегріватися. Бо це, кажуть лікарі, може викликати так звану гіпонатріємію.

За словами медиків, головне під час будь-яких тренувань влітку — не перенапружуватися, а тим паче не примушувати себе робити більше вправ. Самопочуття після занять спортом має бути бадьорим. Якщо ж з'являється млявість і сонливість, це і є сигнал, що варто зменшити навантаження.

Захист від сонця влітку зрозумілий. Та є й рекомендації у харчуванні. Тренери з фітнесу радять вживати легку їжу, більше овочів та фруктів.

Реклама

Реклама