Яценюк: "Відновлення імпорту електроенергії з РФ — злочин проти безпеки і незалежності"

Яценюк: "Відновлення імпорту електроенергії з РФ — злочин проти безпеки і незалежності" - фото 1

Це також підрив міжнародних позицій України, — підкреслив політик.

«Відновлення імпорту електроенергії з Росії — це злочин проти безпеки і незалежності України. Якщо влада не захищає нашу безпеку і незалежність, їх захистить народ. Хибні рішення треба негайно виправити», — наголосив двічі Прем’єр-міністр України, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.

На його думку, за такими рішеннями стоїть "не економіка, а політика і вузькі комерційні інтереси". Це також підрив міжнародних позицій України, — підкреслив він.

«Який сенс європейцям прислухатися до вимог України і відмовлятися від "Північного потоку - 2", якщо нинішня влада сама спростовує свої аргументи? А все це разом — ціна популізму, некомпетентності і профанації політики. Це саме та ціна, яку українське суспільство сплачує за політичну легковірність», — наголосив лідер "Народного Фронту".

За цими процесами можна легко розпізнати цілісну зовнішню логіку, — підкреслив Арсеній Яценюк.

«Україну знову намагаються задушити газом російського "Газпрому". Щоб шантажувати і грабувати. Перед цим пробували виторгувати подачу води в окупований Крим. Щоб полегшити життя окупантам і забрати півострів назавжди. А перед цим придумали провести на Донбасі вибори під дулами російських автоматів. Щоб закріпити в Україні цілу мережу легітимізованих російських ставлеників», — нагадав він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що мета цього — встановити над Україною контроль.

«А для того, щоб відволікти від себе увагу, дружно закричали з усіх московських каналів, що Україною керує Вашингтон. Саме Вашингтон, можна подумати, наказує приймати рішення в інтересах Кремля. Мені здається, що настав час нагадати владі відоме правило, вже не раз перевірене в Україні. Якщо влада не захищає нашу безпеку і незалежність, нашу безпеку і незалежність захистить народ. Усупереч владі. Не треба випробовувати волю народу. Хибні рішення треба негайно виправити», — наголосив Арсеній Яценюк.