Яценюк: Під час кризи необхідно встати над будь-якими політичними інтересами

17 березня, 13:30
Яценюк: Під час кризи необхідно встати над будь-якими політичними інтересами - фото 1

Про це колишній Прем'єр-міністр повідомив у програмі "Зворотний відлік" на телеканалі "UA: Перший".

«Український народ і український бізнес готові. І ми це продемонстрували в 2014–2015 роках. Згадайте, як тоді допомагали армії, як усі допомагали один одному. І це зараз не просто питання грошей, а питання взагалі людяності, християнських цінностей, як себе вести по відношенню до ближнього і по відношенню до країни», — відповів Арсен Яценюк на запитання "чи готовий бізнес до соціальної відповідальності в цей час?".
«Великий бізнес повинен сьогодні продемонструвати свою соціальну відповідальність», — сказав він.


Також Арсеній Петрович зазначив, що і закупівля медичних препаратів Фондом Ахметова, і ініціативи Пінчука — це хороші приклади:

— Тобто, зараз це, можливо, позитивне змагання великого бізнесу — показати, що вони допомагають громадянам.
«Але є і робота кожного з нас: допомогти ближньому, знайомому. Роботодавця — допомогти тим людям, які на нього працюють. У такій кризі вся країна повинна об'єднатися», — сказав він.


Зазначимо, що Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" закупив дві тисячі експрес-тестів для діагностики COVID-19. Партію відправлять туди, де збільшується кількість випадків захворювання, зокрема в Чернівецьку область. Фонд "Відкрий Україну" також мобілізує кошти для придбання великої партії респіраторних та захисних масок, дезінфекторів та медичних захисних костюмів.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: