Яценюк: Без коштів МВФ грошей в Україні вистачить до травня

13 березня, 10:04
Яценюк: Без коштів МВФ грошей в Україні вистачить до травня - фото 1

12 березня колишній Прем'єр-міністр висловився щодо економічної ситуації в країні і коронавирусу в програмі "Прямий контакт" на телеканалі "Прямий".

Арсеній Яценюк зазначив, що заява нинішнього глави уряду про те, що необхідна співпраця з Міжнародним валютним фондом є правильним.

Також Яценюк підкреслив, що без програми МВФ країна ледь доживе до кінця року:

— Грошей вистачить до травня. Без МВФ ситуація буде такою: 500 мільйонів євро Європейський Союз не дасть, тому що вони прив'язані до програми з Міжнародним валютним фондом.


Також Яценюк вважає, що сьогодні зовнішні ринки закриті через коронавирус, але дохід українських облігацій тільки зростає:

— Якщо облігації піднімаються в прибутковості — їх хочуть продавати, тобто люди хочуть позбавлятися від українських цінних паперів. Посилають чіткий сигнал, що із зовнішнього ринку нам ніде буде запозичувати.
«Накладення і коронавирусу, і падіння цін на нафту, і закриття зовнішніх ринків, а також відсутність програми з МВФ може призвести до масштабної економічної, а потім і політичної криз. Тому уряд повинен зробити все, щоб цього не допустити», — підкреслив Арсеній Яценюк.

Як каже Арсеній Петрович, з огляду на зміну світової ситуації, дуже важливо, щоб уряд підтримував комунікацію з людьми.

«Це зараз ключовий тест для уряду і для влади», — додав Арсеній Яценюк.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Прямой телеканал
Поділитися: