В'ячеслава Чорновола насправді вбили ударами кастета по голові, — ексзаступник прокурора

В'ячеслава Чорновола насправді вбили ударами кастета по голові, — ексзаступник прокурора - фото 1

Депутата Верховної Ради і лідера Народного руху В'ячеслава Чорновола насправді вбили чотирма ударами кастета по голові. Про це заявив колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша. Офіційною версією слідства щодо смерті Чорновола в 1999 році було ДТП.

Микола Голомша займався справою про смерть народного депутата В'ячеслава Чорновола і тепер розкрив подробиці розслідування. За словами ексзаступника генпрокурора, Чорновіл був убитий чотирма ударами кастета в потиличну частину голови.

«Таким же кастетом був добитий водій. Безумовно, це не ДТП. Було встановлено відключення подушок безпеки, підробка огляду місця події, було встановлено вбивство на Волині головного свідка. Коли ми відкопали труп (Чорновола, — прим. ред.), там були важкі метали в кістках. І ми розкрутили експерта, який сказав, що він не проводив розтин тіла Чорновола», — розповів Микола Голомша.

Нагадаємо, 25 березня 1999 року після автокатастрофи під Борисполем загинув В'ячеслав Чорновол. Наступного ранку після його загибелі міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко, не чекаючи попередніх результатів слідства, заявив, що лідер Народного руху та його водій загинули внаслідок ДТП. Також він повідомив, що версія замаху на В'ячеслава Чорновола як причина його загибелі навіть не розглядалася. А у 2000 році головний свідок, який знаходився в момент вбивства в кабіні самоскида, несподівано помер від серцевого нападу.

Зазначимо, В'ячеслав Чорновол був українським політичним діячем, журналістом, дисидентом часів СРСР. Також він був головним редактором українського журналу "Український вісник".

Реклама

Раніше ми писали, що експерти прокоментували вибух на пр. Богдана Хмельницького в Дніпрі, під час якого загинули речниця ДСНС у Дніпропетровській області Дар'я Гречищева і та інструктор з домедичної допомоги Олексій Кавлак.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама