Вступна кампанія у Дніпропетровській області розпочнеться 1 серпня

14.05.2020, 14:19
Вступна кампанія у Дніпропетровській області розпочнеться 1 серпня - фото 1

Документи почнуть приймати з 13-го серпня, а списки студентів, яких зарахували, оголосять до 27 серпня.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Через складну епідеміологічну ситуацію, Міністерство науки і освіти України змінило терміни вступної кампанії. Всі дати зрушили на місяць вперед. Вступники, які закінчили 11 класів, почнуть реєструвати електронні кабінети з 1 серпня, а приймати документи навчальні заклади будуть із 13-го», — розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.


Відомо, що творчі конкурси та вступні іспити на "бюджетні" місця проведуть з 1 до 12 серпня. А для абітурієнтів, які вступатимуть на контракт, — із 13 до 22 серпня.

У тих, хто буде вступати за результатами ЗНО, заяви і документи будуть приймати з 13 до 22 серпня. А до 16 серпня — у вступників, які складатимуть іспити у ВНЗ.

Зазначимо, що рейтингові списки оприлюднять не пізніше 27 серпня. Документи для зарахування необхідно подати до вечора 31-го.

Також цього року вступники надсилатимуть скан потрібних документів по електронній пошті, а оригінали вони зможуть донести вже після початку навчання.

Зарахування вступників на "бюджет" відбудеться до 5 вересня, на контракт — до 30 вересня.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі поступово послаблюють карантин.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: