Встигнути до морозів: у селищі Петрове ремонтують подвір’я багатоповерхівок

Встигнути до морозів: у селищі Петрове ремонтують подвір’я багатоповерхівок - фото 1

Масштабний проєкт із благоустрою продовжує Центральний ГЗК компанії Метінвест спільно з громадою. На прибудинкових ділянках другого і третього будинків на вулиці Літвінова вже замінили комунікації, а зараз кладуть плитку, облаштовують зони відпочинку та автопарковки, розбивають клумби.

«Дуже гарно зробили нам, все гарно. Зараз криють кришу. Ми задоволені», — сказала жителька Петрового Людмила Смульська.

На благоустрій подвір’їв Метінвест спрямував 1 мільйон 300 тисяч гривень. Координує виконання ремонтів громадська організація “Криворізька фундація майбутнього”.

«Залишився останній двір та прибудинкова територія по вулиці Літвінова. Благоустрій — це спільний проєкт. Такими будуть всі двори у Петровому», — сказала селищна голова Петрового Світлана Тилик.

Такі роботи провели вже у шести подвір’ях на вулиці Літвінова та по два подвір’я облаштували на вулицях Центральній і Святковій.

Допомагати селам Петрівської громади Центральний ГЗК розпочав 7 років тому, бо тут мешкають співробітники комбінату та їхні сім’ї. Тож влада, керівництво підприємства і представники громади щорічно обговорюють, що найважливіше зробити для населених пунктів, та разом вирішують, які проєкти будуть втілювати у життя. Наміри фіксують у меморандумі про співпрацю.

«Це партнерство справжнє. Ми щорічно підписуємо декларацію про наші наміри. Про те що буде виконуватися протягом року, це робиться відкрито із залученням громадськості, ЗМІ. Там дуже багато поруч сіл, велике місто стоїть на видаленні відповідно там більше тиші, краси природи і дуже-дуже чудові, добрі і чуйні люди живуть. Ця атмосфера відчувається, а плюс зміни інфраструктури та благоустрою громадських просторів які там пройшли. Це все, дуже добре доповнюють», — сказав генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

Окрім благоустрою дворів, у громаді за підтримки Метінвесту ремонтують садочки, будують дитячі та спортивні майданчики. Особлива гордість мешканців – сучасна лікарня. Тут, разом із ремонтом та новими меблями, закупили необхідне обладнання, у тому числі для боротьби з пандемією COVID-19.

Реклама

Реклама