Волонтерська акція “Зелене місто”: як в Орлівщині прибирали сміття

Волонтерська акція “Зелене місто”: як в Орлівщині прибирали сміття - фото 1

Із самого ранку на туристичній базі в Орлівщині кипіла робота. Молоді дерева саджали працівники компанії ДТЕК Енерго. А ще прибирали сміття та спилювали сухостій. Усе в межах волонтерської акції “Зелене місто”.

«У суботниках такого роду беру участь не вперше. Це щоб поспілкуватися з колективом в неформальній обстановці, попрацювати, поприбирати — вважаю це важливою справою», — сказав співробітник ДТЕК ШУ ім. Героїв Космосу Роман Макаров.

На толоку вийшли працівники шахтоуправління імені Героїв Космосу. Вирішили вільний від роботи час провести на свіжому повітрі з користю для довкілля. Тому із захопленням приводять до ладу базу відпочинку “Павлоградець”.

«На базах відпочинку ДТЕК Павлоградвугілля відпочиває понад 7 тисяч шахтарів і їх сімей. Ми звернулися до хлопців з ШУ “Героїв космосу”, щоб вони допомогли нам облагородити трохи, та розширити територію бази відпочинку. Щоб приїжджають могли спокійно ходити, дихати свіжим повітрям», — сказала директорка бази відпочинку “Павлоградець” Наталія Хаджинова.

Марина з родини шахтарів. Працює електрослюсаркою з ремонту обладнання. Сьогодні відповідає за висадження дерев. Загалом на туристичній базі з’явиться з пів сотні нових рослин.

«На цій базі мені дуже подобається з сім'єю відпочивати, ми практично щороку сюди приїжджаємо, я ще будучи дитиною дуже часто відвідувала цей же табір детскій.Очень приємно нести людям щось гарне, робити щось для суспільства, ну і для себе ж , навіть цю прибирання», — сказала співробітниця ДТЕК ШУ ім. Героїв Космосу Марина Волошина.

Таке генеральне озеленення — це добра традиція компанії ДТЕК. Еко-вікенди проводять десятий рік поспіль.

«ДТЕК як соціально відповідальний бізнес підтримує волонтерські акції. Наші співробітники із задоволенням виходять на такі меропріятія.Осенью ми проводимо акцію «зелене місто». Навесні ми проводимо акцію «чисте місто». Вона проходить у всіх містах присутності ДТЕК», — сказала менеджерка з комунікацій ДТЕК ШУ ім. Героїв Космосу Оксана Петренко.

Волонтерська акція проходить у скверах і парках різних куточків України. У ДТЕК кажуть, окрім цього, компанія відновлює лісові масиви, поширює на підприємствах сортування сміття та модернізує обладнання, аби зменшити викиди у повітря.

Реклама

Реклама