Волонтери Дніпра передали нашим військовим мобільний шпиталь

Волонтери Дніпра передали нашим військовим мобільний шпиталь - фото 1

Завдяки координаційному штабу Дніпра у наших бійців із ЗСУ з'явився військовий мобільний шпиталь.

Військовий шпиталь ЗСУ передали волонтери. Так, саме передали, бо він — мобільний. Потрібно лише розгорнути, і повноцінна лікарня доступна у польових умовах. Адже розташувати його можна будь-де.

Розрахований на 50 місць госпіталь укомплектований усім: від побутових речей — зубні щітки, станки для гоління — до функціональних ліжок, кисневих балонів і дефібриляторів. У шпиталі є ноші, медичні сумки, інвалідні візки і ходунки.

Мобільний шпиталь для українських військових приїхав з Америки. Місцеві волонтери кажуть: такий був украй потрібен. У госпіталі навіть є канцелярія для медиків, витратні матеріали. Не потрібно нічого докуповувати. Все нове та якісне. Щоб мобільний шпиталь функціонував на повну, потрібно лише підключити воду та електрику.

«Ми сьогодні привезли, нам їх передала організація «Direct Relief», вона допомагає країнам, які потерпають від військових агресій», — розповідає керівниця координаційного штабу волонтерів Дніпра Юлія Дмитрова.

«Волонтери Дніпра передали нам обладнання, готове до застосування у польових умовах», — коментує спеціаліст з логістики ЗСУ Віктор "Санта".

Реклама

Реклама