Волонтери Дніпра допомагають переселенцям та передають екіпірування військовим

Волонтери Дніпра допомагають переселенцям та передають екіпірування військовим - фото 1

Дрони, бронежилети, тепловізори та форма. Все це для українських захисників передала громадська організація «TAPS-Ukraine» разом із Координаційним штабом волонтерів Дніпра. Також там допомагають бійцям і переселенцям продуктами, ліками та гігієнічними засобами.

"Завдяки нашій співпраці с тап интернешинал ми отримали сьогодні найсучасніші швидкі допомоги". - повідомила керівниця «Координаційного штабу волонтерів Дніпра» Юлія Дмитрова.

Дрони, бронежилети, тепловізори та форма. Все це для українських захисників передала громадська організація «TAPS-Ukraine» разом із Координаційним штабом волонтерів Дніпра. Також там допомагають бійцям і переселенцям продуктами, ліками та гігієнічними засобами. А незабаром до бійців поїдуть два автомобіля швидкої допомоги. Їх відправлять на передову для евакуації поранених.

"Тут є абсолютно все обладнання: і кисневі балони і дефібрилятори і купа апаратури, яка підтримує життєдіяльність людини, яка знаходиться у критичному стані". - сказала Юлія Дмитрова.

Реклама

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама