Володимир Зеленський зустрівся з Борисом Джонсоном: про що говорили?

Зустріч Зеленського та Джонсона. ФОТО: Офіційний Twitter-аккаунт Президента України - фото 1
Зустріч Зеленського та Джонсона. ФОТО: Офіційний Twitter-аккаунт Президента України

Під час робочого візиту до США Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном.

Володимир Зеленський зустрівся з Борисом Джонсоном, перебуваючи з робочим візитом у США. Президент України і Прем'єр-міністр Великобританії обговорили співпрацю в різних сферах між двома країнами. Про це повідомляється в Twitter-акаунті глави України.

«Під час зустрічі з моїм другом Борисом Джонсоном обговорили посилення взаємодії України і Великобританії у сферах торгівлі, оборони, фінансів, енергетики. Підбили перші підсумки Угоди про вільну торгівлю — зростання товарообігу на 70%. Вдячний за підтримку цілісності та Кримської платформи», — йдеться в повідомленні президента.

Зустріч між главами двох держав пройшла в Нью-Йорку.

Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський заявив про плани видачі другого громадянства етнічним українцям, які проживають за кордоном. Зокрема мова йшла про українську діспору в США. Також український президент виступив на 76-й сесії Генасамблеї ООН. Там він торкнувся не тільки питань, що стосуються України, але і глобальні світові проблеми.

Реклама

Читайте також: під Києвом обстріляли машину першого помічника Президента України

 

Реклама