Володимир Зеленський записав звернення і запропонував Путіну зустрітися на Донбасі

20 квітня, 23:19
Фото: скрін з відео - фото 1
Фото: скрін з відео

Глава держави акцентував, що загрозу поширюють не тільки чужі війська, але і дезінформація.

Україна-2021 знає всі можливі сценарії та розуміє, що буде робити за будь-якого розвитку ситуації. Ми готові все відкласти та захистити свою землю. Про це у відеозверненні заявив Президент України Володимир Зеленський.

Так, глава держави акцентував, що загрозу поширюють не тільки чужі війська, але й дезінформація, яку масово поширюють у ЗМІ та анонімних каналах у месенджерах.

«Загрозу несуть не тільки чужі війська, а й емоції. Потрібно три рази подумати перед тим, як безапеляційно довіряти "експертам" з інтернету. "Надійним" джерелам ЗМІ, інсайтам з анонімних каналів, чуткам. Нам потрібно бути уважними і не боятися», — зазначив Володимир Зеленський.

Він також підкреслив, що Україну підтримують міжнародні партнери зі США, Франції, Німеччини, Великобританії, Туреччини. Вони готові вводити жорсткі санкції щодо Російської Федерації та надавати нашій державі фінансову допомогу.

Окремо Володимир Зеленський звернувся до Президента РФ Володимира Путіна і запропонував йому "зустрітися в будь-якій точці Донбасу, де йде війна".

«У війні програють усі сторони. Не можна когось захистити — нападаючи. Неможливо звільнити когось — захопивши. Мир неможливо привезти на танку. Україна і Росія, попри спільне минуле, по-різному дивляться в майбутнє. Ми — це ми. Ви — це ви. Пан Путін, я готовий запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці Донбасу, де йде війна», — підсумував Президент України Володимир Зеленський.

Раніше ми писали, що Володимир Зеленський розповів про підсумки зустрічі з Макроном і Меркель. На зустрічі обговорювався і режим припинення вогню, який діяв на Донбасі з кінця липня 2020 року по січень 2021-го.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: