Володимир Зеленський закликав жителів Кривого Рогу прийти на місцеві вибори

04.12.2020, 10:54
Фото: president.gov.ua - фото 1
Фото: president.gov.ua

Гарант записав відеозвернення, в якому згадав про свій період становлення і життя у Кривому Розі.

Президент України Володимир Зеленський закликав жителів Кривого Рогу прийти на виборчі дільниці 6 грудня і вибрати майбутнього мера міста. Відповідне відеозвернення гарант опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі.

Так, спочатку Президент згадав про своє шкільне і студентське життя у Кривому Розі. Розповів про своїх предків і знайомство з першою леді країни Оленою Зеленською. Після чого він закликав криворіжців прийти на виборчі дільниці.

«Я дуже прошу поставитися до цього вибору серйозно. Не лінуйтеся і йдіть на дільниці вибирати мера, на якого заслуговує Кривий Ріг. Мера, який любить місто від Інгульця до Даманського. Агітувати я ні за кого з кандидатів не можу, але це і не потрібно — ви люди розумні, самі все знаєте», — розповів Володимир Зеленський.

Зазначимо, що другий тур місцевих виборів у Кривому Розі призначили на 6 грудня після того, як чинний мер Юрій Вілкул відмовився від участі в гонці у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. За крісло мера борються кандидат від партії "Слуга народу" Дмитро Шевчик і кандидат від опозиції Костянтин Павлов.

Раніше ми писали, що у Дніпрі Борис Філатов офіційно став міським головою вдруге.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: