Володимир Зеленський вніс законопроєкт про економічний паспорт українця

Володимир Зеленський вніс законопроєкт про економічний паспорт українця - фото 1

Сьогодні, 6 грудня, Президент України вніс на розгляд законопроєкт про економічний паспорт.

Сьогодні, 6 грудня, Президент України Володимир Зеленський вніс законопроєкт про введення економічного паспорта українця. Відповідний документ з'явився на офіційному веб-сайті Верховної Ради України. Про це повідомляє UA.news.

Економічний паспорт передбачатиме спеціальні накопичення за використання українських державних та народних надр, які отримуватимуть неповнолітні українці на свої особові рахунки. Документ передбачає, що після досягнення 18 років громадяни України зможуть скористатися накопиченнями для здобуття освіти, або витратити ці гроші на житло.

Номер законопроєкту — 6394. Зазначимо, що текст цього документа наразі не було опубліковано.

Раніше ми писали про те, що майже місяць тому Президент України Володимир Зеленський підписав закон про олігархів, який викликав серйозне обговорення як усередині країни, так і за її межами. Відповідно до цього закону, олігархами будуть вважатися люди, які мають економічну та політичну вагу у суспільному житті. Крім цього, щоб називатися олігархом, людина має:

  1. брати участь у політичному житті;
  2. мати значний вплив на ЗМІ;
  3. бути кінцевим бенефіціарним власником підприємства-монополіста та протягом одного року поспіль підтримувати або посилювати монополію;
  4. мати підтверджену суму активів (і суб'єктів господарювання, бенефіціаром яких він є), що перевищує мільйон прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (на сьогодні це 2 млрд 379 млн грн).


Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама