Володимир Зеленський призначив голову Павлоградської райдержадміністрації

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

У Дніпропетровській області відбулося призначення голови Павлоградської райдержадміністрації, ним став Сергій Рублевський. Розпорядження підписав Президент України Володимир Зеленський.

Сергія Рублевського вже привітав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«Уже шість із семи новоутворених районів Дніпропетровщини мають своїх керівників. Серед них – і Павлоградський. Тут проживають 160 тис. мешканців», – зазначив Володимир Орлов.

Реклама

Павлоградську райдержадміністрацію вдруге очолив Сергій Рублевський. На посаді голови РДА працював майже півтора року. За освітою він є менеджером-економістом.

«У найближчих планах – виконувати свою роботу якісно і без зволікань. Для вирішення проблемних питань створюємо ініціативні групи», – наголосив Сергій Рублевський.

За його словами, у пріоритеті соціально-економічний розвиток територій, взаємодія з громадами, підтримка підприємств та житлово-комунальна сфера.

«Ми відкриті до спілкування. Спокійного та конструктивного. Для нашого загального результату. Разом шукаємо відповіді на всі важливі запитання», – додав голова Павлоградської РДА.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині замість 22 районів створили 7. Такі зміни є частиною загальнодержавної реформи децентралізації. До складу Павлоградського району увійшли сім громад.

Фото: ДніпроОДА - фото 166827

Фото: ДніпроОДА
ДніпроОДА

На призначення нового голови також чекає Дніпровський район, кажуть у ДніпроОДА.

Реклама