Володимир Зеленський привітав українців зі Всесвітнім днем авіації і космонавтики

12 квітня, 15:41
Володимир Зеленський - фото 1
Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський привітав конструкторів, інженерів, вчених і всіх причетних зі Всесвітнім днем авіації і космонавтики, а також з Днем працівників ракетно-космічної галузі України, які відзначають сьогодні, 12 квітня.

Володимир Зеленський взяв участь у нараді з питань розвитку космічної галузі в Україні, яка пройшла в Національному центрі управління та випробувань космічних засобів. Про це повідомляється на сайті Офісу Президента. Також привітання з'явилися в соціальних мережах Володимира Зеленського.

Гарант зазначив, що сьогодні настала 60-та річниця першого польоту людини в космос.

«Українські конструктори відігравали ключову роль у реалізації радянської космічної програми. До ґрунтовних розрахунків учені додали віру в те, що можна дотягнутися до зірок. І в них усе вийшло», — сказав Володимир Зеленський.

Глава країни повідомив, що уряд недавно прийняв постанову, яка регулює питання, пов'язані з фінансуванням деяких космічних проєктів.

Крім того, Олег Уруський, міністр із питань стратегічних галузей економіки, доповів, що зараз проходить процес погодження Державної космічної програми.

На нараді також виступив перший президент НАН України Володимир Горбулін. Він повідомив, що зараз Україна має високий рівень співпраці в аерокосмічній галузі. Водночас він наголосив, що українцям потрібно надолужити згаяне за багато років.