Володимир Зеленський оглянув об'єкти "Великого будівництва" на Дніпропетровщині

Фото: Інтернет-предстаництво Президента України - фото 1
Фото: Інтернет-предстаництво Президента України

Президент України прилітав з робочим візитом до Дніпропетровської області. Тут він відвідав аеропорт у Кривому Розі, спортивні об'єкти та дороги, які знаходяться на етапі будівництва.

У вівторок, 8 червня, Володимир Зеленський відвідав Дніпропетровську область. Президент прилетів із Києва до Кривого Рогу на літаку "Роза Вітрів". Зеленський випробував новий рейс, який скоро стане регулярним.

Володимир Зеленський відвідав об'єкти "Великого будівництва". Спочатку він перевірив, як проходить реконструкція міжнародного аеропорту в Кривому Розі. Поки що там встановлено обладнання, яке дозволяє йому приймати літаки типу A320 і Boeing 737. До жовтня 2022 року планується реконструювати злітно-посадкові смуги, встановити перони, світлове та інженерне обладнання. Також в аеропорту з'явиться метеорологічне і навігаційне обладнання.

Президент України проінспектував дороги, які знаходяться на етапі будівництва або ремонту. Так, Володимир Зеленський перевірив, як просувається реконструкція дороги державного значення Н-11 Дніпро — Миколаїв. До кінця місяця її вже введуть в експлуатацію. Цього місяця також закінчать будівництво дороги М-04 Знам'янка — Луганськ — Ізварине, яку теж відвідав Володимир Зеленський.

Президент перевірив, як просувається будівництво спортивних об'єктів у Кривому Розі і Дніпрі. Так, Володимир Зеленський відвідав стадіони "Металург" і "Спартак" у Кривому Розі і спортивний хаб "Олімпійський дім" у Дніпрі.

Нагадаємо, президент у Дніпрі взяв участь у засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади.

Реклама

Реклама