У скільки обійдеться відпочинок в горах?

У скільки обійдеться відпочинок в горах? - фото 1

У Дніпрі снігу ще немає. А ось в Карпатах вже замело. Туристи з усієї країни їдуть туди, щоб насолодитися зимою.

Скільки коштують канікули в горах?

Природа, місцевий колорит та лижні траси Славського приваблюють туристів. Тетяна з дітьми зустрічає Різдво в горах уже другий рік поспіль.

“Для сімейного відпочинку потрібно саме таке місце. Тут можна з дітьми відпочити і, скажемо так, тут присутній дух Різдва”, - розповідає туристка з Києва Тетяна Черкай.

У курортному селищі здають житло чи не в кожній хаті. Ціни за оренду влітку від 150 гривень, на Новий рік та свята найдешевший варіант вартує 350 гривень з людини.

На поверсі 5 номерів, спільна ванна кімната, їдальня та кухня. За бажанням гостям готують обіди за 150-200 гривень.

“Полюбляють бойківські лиганці – це для них така новизна, звичайні стандартні українські страви: борщ, юшка грибна”, - ділиться жителька Славського Світлана Кузьміна.

Поїсти та зігрітися можна й біля спусків. У кафе є найпопулярніші страви місцевої кухні.

“Лижі 150 гривень, сноуборди 200 гривень, шоломи 70 гривень, окулярів немає, костюмчики ще є по 100 гривень”, - розповідає Павло Кузьмін, працівник прокату.

Минулої зими селище відвідало 900 тисяч туристів. Проживання у Славському для родини із трьох людей стане у 7 тисяч гривень на тиждень. Якщо харчуватись у кафе - до цієї суми варто додати ще принаймні 5 тисяч. Прокат лижного спорядження коштує щонайменше 3 тисячі гривень.

Людмила Литвиненко

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Реклама

Реклама