Влітку Україна має отримати 13 мільйонів доз вакцини проти COVID-19

Влітку Україна має отримати 13 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 - фото 1

До кінця літа Україна має отримати 13 мільйонів доз вакцин. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду 21 липня.

До осені Україна повинна отримати ще 13 мільйонів доз вакцин проти коронавірусної хвороби, — повідомляє "Українська правда".

За словами прем’єр-міністра, вакцин проти COVID-19 вистачить для всіх охочих.

«Сумарно до кінця літа Україна має домовленості на поставку 13 мільйонів доз вакцин. Тобто ми маємо необхідну кількість вакцин для всіх охочих. В Україні наразі доступні чотири види вакцин, кожна з яких ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя», — зауважив Денис Шмигаль.

Раніше прем’єр наголошував, що до кінця липня в Україну має надійти понад 8 млн доз вакцин проти коронавірусної хвороби. Серед них COVID-вакцини Moderna та Novavax.

Сьогодні, 21 липня, в Україні стартував 5 етап вакцинації проти коронавірусної хвороби, під час якого отримати щеплення можуть всі охочі громадяни віком від 18 років.

При цьому певні групи населення досі залишаються пріоритетними для імунізації.

«Попри старт 5 етапу вакцинації для уряду залишаються пріоритетом такі групи, як медики, освітяни, соціальні працівники, військові, люди літнього віку та люди із супутніми захворюваннями. Саме ці групи найбільш вразливі до COVID-19, їм і надалі буде надаватися пріоритет у вакцинації», — розповів прем'єр-міністр.

 

Реклама

Реклама