Виставкова зона і купол: у Дніпрі після реконструкції презентували оновлений планетарій

Фото: пресс-служба Днепровского горсовета - фото 1
Фото: пресс-служба Днепровского горсовета

Підрядники встановили в ньому пандуси, а також сучасне устаткування, яке відправить гостей у віртуальний космос.

У Дніпрі презентували оновлений планетарій. У ході реконструкції підрядники встановили в ньому сучасне обладнання, а також оновили фасад будівлі та внутрішні комунікації. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міськради.

Так, під час ремонтних робіт будівельники укріпили підпірну стіну планетарію, встановили пандуси для людей з обмеженими можливостями. У будівлі також обладнали систему очищення повітря.

Крім того, у фоє з'явилася виставкова зона, в якій розмістили інфографіку вивчення астрології і дослідження космосу, місячний глобус, інсталяцію космічних артефактів і зони доповненої реальності.

«Справжня родзинка нового планетарію — модернізований зоряний зал, де встановили нові зручні крісла, оновили підлогу, стіни, влаштували освітлювальну і звукову системи. А найголовніше — це новий сучасний купол, який не має ніяких стиків. Також встановлено 6-ти LED-проєкторні проєкційні системи, які дозволяють демонструвати відео в потужних форматах з ефектом присутності», — зазначили у пресслужбі Дніпровської міськради.

Там також додали, що незабаром на задньому дворі планетарію з'явиться виставка зразків ракетно-космічних виробів Південмашу з інтерактивними панелями.

«За погодженням з Південним машинобудівним заводом, ми будемо виставляти експонати нашої космічної індустрії. Це будуть і стикувальні модулі, і ступені від ракет», — додав мер Дніпра Борис Філатов.

Відкрити ж планетарій для відвідування планується 1 грудня.

Раніше ми спілкувалися із засновником ГогольFest'у Владом Троїцьким. Нам він розповів про десакралізацію смерті та життя, театр під час пандемії коронавірусу, репетиції та виступи в режимі online.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама