Вищий антикорупційний суд не відсторонив від справи Роттердам+ Віталія Пономаренка

12 листопада, 14:17
Вищий антикорупційний суд не відсторонив від справи Роттердам+ Віталія Пономаренка - фото 1

Детективи НАБУ проти прокурора. Вищий антикорупційний суд не відсторонив від справи Роттердам плюс прокурора Віталія Пономаренка, як вимагало Антикорупційне бюро.

Суддя підтвердив, що він діяв законно, коли закривав справу формули. Відсторонити ж Пономаренка вимагали детективи НАБУ. Йому закидали упередженість та небажання розглядати експертизу приватного фахівця. Висновок детективи намагались долучити вже ПІСЛЯ остаточного закриття справи. Прокурор оскаржив поновлення розслідування, бо ж за 3,5 роки НАБУ так і не довела, що формула розрахунку ціни вугілля завдала державі мільярдних збитків.


«Якщо буде заява на повторний відвід, то суд відповідно до чинного законодавства, якщо це будуть такі ж самі підстави, може розглядати це як зловживання права на відвід. І залишити цю заяву без розгляду», - розповідає прокурор Віталій Пономаренко.
«Сьогоднішнє рішення для детективів стало їх вироком, тому що, власне кажучи, розписалися в тому, що неефективним виявився орган досудового розслідування НАБУ», - повідомляє адвокат Ірина Одинець.

 

Поділитися: