Віртуальна залежність чи норма: чому дніпряни поринули в онлайн життя?

26 березня, 20:17
Віртуальна залежність чи норма: чому дніпряни поринули в онлайн життя? - фото 1

Дніпропетровщина поринула у віртуальне життя. За останні півроку в Інстаграмі кількість користувачів із нашого регіону збільшилася на 6 %. А кожен другий українець сидить одночасно у декількох соцмережах. Такі дані комунікаційної агенції ПлазВан. Чому ми все частіше онлайн?

Психологи пояснюють, усе через те, що в карантин у дітей було забагато вільного часу. І вони поринули у віртуальний світ. Крім того, за останній рік в інтернеті побільшало українців. Як пише комунікаційна агенція ПлазВан, 22 мільйони людей ведуть життя онлайн.

Тож психологи зараз радять батькам відволікати дітей від інтернету будь-якими способами.

«Контролювати цей процес треба, але не на відкриту форму. На відкриту форму ми будемо викликати проти контролю, дитина буде бунтувати, буде виникати захисне поведінка і коли ми втратимо взаємодія зовсім з дитиною, і подчиним його контролю - ми насправді не знатимемо, що відбувається у нього всередині. Потрібно дитині складати план-графік. І це найскладніше завдання», — говорить психологиня Олександра Климова.

Графік онлайн радять створювати і тим, хто працює в інтернеті. Наприклад, моя колега Олена веде одночасно всі офіційні сторінки 34 телеканалу. Тому в мережі вона постійно.

«У соцмережах, якщо я на роботі, то я в соцмережах постійно. Я заходжу, виходжу, знову заходжу. Якщо щодо 8-годинного робочого дня, то можна сказати, що годин 5 в цілому проводжу», — розповідає SMM-спеціалістка 34 телеканалу Олена Гапонова.

Та все ж після робочого дня вона намагається у соцмережі не заходити.

То ж чому ми постійно онлайн? Це тренд, заробіток, необхідність чи залежність? З’ясуємо у «Деталях. Підсумках» вже цієї неділі о 18:30.

Поділитися: