Виразний погляд: історія моди на брови від 1920 до сьогодення

22 серпня, 12:33
Виразний погляд: історія моди на брови від 1920 до сьогодення - фото 1

Лише за минуле століття мода на брови змінювалася дуже багато раз, а головне, що ці зміни були досить кардинальними.

Форма брів — база будь-якого б'юті-образу. Від неї залежить вираз обличчя, очей і макіяж загалом.

Моду на брови завжди запроваджували відомі голлівудські діви, а жінки, як могли, намагалися відповідати. Брови і вискубували, і голили, і малювали, і робили тату... Саме про це і піде мова далі.

Отже, початок двадцятого століття — в моді дуже тонкі брови. Законодавицею по праву можна вважати Марлен Дітріх. Саме з її подачі жінки всього світу голили брови і малювали на їх місці тонку смужку, яка була майже непомітною.

Марлен Дітріх - фото 128489

Марлен Дітріх

У 30-ті роки брови залишалися такими ж тонкими, але малювати стали їх трохи по-іншому. Еталоном краси стала Грета Гарбо. Саме вона започаткувала моду на трохи зігнуті брови, які робили погляд здивованим.

Грета Гарбо - фото 128492

Грета Гарбо

У 40-ві роки брови трохи "погладшали", дами вже не голили їх, а ретельно вискубували. І в моду увійшов тренд — гострий кінчик брови. Законодавицею можна вважати Грейс Келлі.

Грейс Келлі - фото 128491

Грейс Келлі

У 50-х моду почав трактувати Крістіан Діор. Стиль "New Look" добрався і до брів. У моду ввійшли сексуально вигнуті брови, як у Мерилін Монро, і яскраві, як у Ліз Тейлор. Також модним було зачісували волоски нагору, що надавало погляду грайливості.

Виразний погляд: історія моди на брови від 1920 до сьогодення - фото 128488
Мерілін Монро  - фото 128486

Мерілін Монро

 

У 60-ті популярним став вигин брів, який стилісти називають "вигин-півмісяць". Ну і звичайно ж законодавицею цього вважається Софі Лорен. Саме в 60-ті модним стало промальовувати брови олівцем.

Софі Лорен - фото 128487

Софі Лорен

У 70-і роки, в епоху хіпі, вискубувати, фарбувати і особливо збривати брови стало не модним. Усі жінки намагалися виглядати природно. За формою і кольором уже ніхто не стежив, а ефект пишних брів став дуже популярним.

Виразний погляд: історія моди на брови від 1920 до сьогодення - фото 128490


У 80-ті трендовими стали дуже широкі брови, і чим ширші — тим кращі. Ввела моду на такі брови Мадонна, а Брук Шилдс закріпила успіх.

Мадонна - фото 128485

Мадонна

У 90-ті роки брови-галочки стали мегапопулярними, саме цей час вважається найбільш невдалим в історії моди, оскільки такі брови надавали образу агресивності і незграбності. Багатьом жінкам форма була не до лиця, але в гонитві за еталоном вони все одно малювали на своєму обличчі саме такі брови.

Ну і 2000-ні — в моді знову природність. До сьогодні цей тренд зберігається і підтримується. Для сучасних жінок еталоном стали моделі Кара Делевінь і Наталія Водянова. А головне, що нарешті модниці зрозуміли, що форма брів повинна підбиратися індивідуально за типом обличчя, тільки тоді це не псує макіяж і образ загалом.

Кара Делевінь - фото 128484

Кара Делевінь

Будьте красиві!

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Поділитися: