Випускний закінчився у лікарні: в Павлоградському районі сталося масове отруєння

08 серпня, 17:00
Випускний закінчився у лікарні: в Павлоградському районі сталося масове отруєння - фото 1

Масове отруєння сталося у селі В'язівок, що неподалік Павлограда. Одинадцятикласники прощалися зі школою. Гуляли у місцевому кафе. Ймовірно, там і потруїтися. На бенкеті було понад 20 людей. Половина діти.

Зле людям стало вже наступного дня. Вісьмох у важкому стані госпіталізували до Новомосковської районної лікарні. Як почуваються вони зараз?

Їли, пили і танцювали до ранку. Так у селі В'язівок зі школою прощалися одинадцятикласники. Свято влаштували у місцевому кафе. На бенкеті було 8 дітей та 16 дорослих.

Перші симптоми отруєння всі відчули вже наступного дня. Найважчих ушпиталили до Новомосковської районної лікарні. Нині там під крапельницями шестеро дорослих і три дитини.

«Госпіталізовані в стані середньої тяжкості, але з проявами кишкової інфекції. З проявами гострого гастроентероколіту. Температура до 39 градусів. На час госпіталізації ім було погано, зараз іх стан покращився. Не визиває сумнівів жодних, що це гостре отруєння пов'язане з продуктами», - говорить медичний директор Новомосковської ЦРЛ Сергій Шулік.

Спілкуватися з журналістами пацієнти відмовилися. Події того вечора нам переповіла директорка місцевої школи. На святі вона не була, та каже, село в них невелике, тож чутки поширюються швидко.

«Харчове отруєння визвано було, можливо, палочкою ботулізму, можливо, сальмонельозом, бо був з їх слів салат олів'є. А можливо щось заражене в м'ясі. Були і відбивні і котлети, говорили, перець фаршировани», - зазначає директорка школи Валентина Вільхова.

Нині місцеве кафе зачинено. Заклад перевіряє Держ-прод-спожив-служба. До лабораторії надіслали змиви з поверхонь та воду.

Поділитися: