Вільні та відкриті перед суспільством: в Україні представили Стратегію розвитку судів

03 березня, 09:58
Вільні та відкриті перед суспільством: в Україні представили Стратегію розвитку судів - фото 1

Оновлення згодом зачепить також прокуратури та адвокатури.

В Україні оновлюють судову систему. Стратегію розвитку правосуддя на 2021 рік представили на форумі "Україна 30". Про це повідомили e пресслужбі обладміністрації.

Так, Стратегія дозволить судовій системі нашої країни стати вільною від впливу на неї з боку. Крім того, правосуддя і конституційне судочинство стануть підзвітними суспільству.

«Для реалізації Стратегії в життя я налаштований найближчим часом підписати відповідний указ. Хочу висловити подяку європейським партнерам — за важливу експертну допомогу в побудові в Україні стійкої та незалежної судової системи», — підкреслив Президент України Володимир Зеленський.

Згодом оновлення торкнеться також прокуратури та адвокатури. Зараз же Стратегію направили в Офісі Президента, де в неї внесуть фінальні правки, після чого документ затвердить глава держави. Реалізувати її планують протягом 2021–2023 років.

Раніше ми писали, що Володимир Зеленський анонсував створення "суду в смартфоні". Це дозволить знизити кількість бюрократичних процедур і мінімізувати корупцію.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: