Віктор Ляшко спростував слова Дениса Шмигаля про вакцинацію у вихідні

Віктор Ляшко спростував слова Дениса Шмигаля про вакцинацію у вихідні - фото 1

За словами головного санлікаря, в нашій країні немає 500 тисяч доз вакцини, щоб вакцинувати всіх охочих із додатку "Дія".

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко спростував слова прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про те, що українців будуть прищеплювати у вихідні. Про це санлікар розповів під час прямого ефіру на "Радіо Свобода".

Так, за словами Ляшка, в нашій країні немає 500 тисяч доз вакцини, щоб вакцинувати всіх охочих із додатку "Дія".

«Є всі охочі та є спроможності системи охорони здоров’я і наявність вакцин в Україні. Сьогодні 500 тисяч доз вакцини в нас немає для того, щоб провакцинувати всіх охочих у додатку», — підкреслив головний санітарний лікар.

Ляшко уточнив, що вакцинувати в першу чергу будуть людей з пріоритетного списку.

«Ми робимо все можливе, щоб почати вакцинацію людей, які записані в лист очікування в додатку "Дія" цими вихідними. Зараз у пріоритеті для нас люди, які старші 65 років. У листі очікування "Дії" у нас таких — 23 900 осіб, і ми спробуємо вакцинувати їх цими вихідними», — підкреслив Віктор Ляшко.


Зазначимо, що раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що всіх українців, які записалися на щеплення через портал або додаток "Дія", будуть вакцинувати на вихідних.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор