Віктор Ляшко розповів про локдаун в Україні

Віктор Ляшко розповів про локдаун в Україні - фото 1

Локдаун оголосять за умови, що всі області України увійдуть в «червону» зону

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі «Свобода слова на ICTV» розповів, що локдаун оголошується тоді, коли всі області заходять до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Він зазначив, що найближчими днями буде ухвалено рішення про перехід ще п'яти областей до «червоної» зони, оскільки до секретаріату Кабміну відомство подало подання щодо переведення обраних регіонів на «червоний» рівень.

За словами Ляшка, у Львівській, Житомирській, Луганській областях можуть запровадити жорсткі карантинні обмеження.

«Буде завтра чи післязавтра скликано засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та прийнято таке рішення», - повідомив Віктор Ляшко.

Таким чином вже 13 областей будуть у «червоній» зоні.

Міністр нагадав, що локдаун запроваджується лише тоді, коли всі області стануть «червоними», але зауважив, що потрібно зробити все, щоб цього не допустити.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, з 26 жовтня з 00:00 починають діяти карантинні обмеження «червоної» зони на територіях Рівненської та Миколаївської областей. Головам цих обласних державних адміністрацій доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

Також ми писали про те, що Україна отримає 1,5 млн доз вакцини від Німеччини. Німеччина безоплатно надала різним країнам мільйони доз антикоронавірусної вакцини. В сумі Німеччина передала 7,6 мільйона доз вакцини AstraZeneca до В'єтнаму, України, Єгипту, Гану і Намібії. Крім того, ще 10 млн доз передані в міжнародну програму рівного доступу до лікарських препаратів COVAX, ініційовану Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Реклама

Реклама