Віктор Ляшко розповів чи може в Україні підвищитися смертність від коронавірусу

26 травня, 15:00
Віктор Ляшко розповів чи може в Україні підвищитися смертність від коронавірусу - фото 1

Оскільки зараз, за офіційними даними, вона тримається на рівні 3% і це досить низький показник (порівняно з іншими європейськими країнами).

Ось що про це сказав заступник міністра охорони здоров'я і Головного санітарного лікаря України:

— Якщо ми подивимось зараз летальність у різних країнах світу — вона коливається від 1,5% до 15–16% (залежно від того, коли були введені карантинні обмеження, як і хто рахує показники “чи цей випадок внаслідок коронавірусної хвороби чи в той період, коли людина хворіла коронавірусною хворобою?”). Ми зараз реєструємо всі випадки летальні, які були в людей, що хворіли коронавірусною хворобою і показуємо їх в статистику, як люди, що померли під час перебігу хвороби коронавірусної. Далі ми будемо ретроспективно дивитись, що було внаслідок хвороби, а що співпало в часі. Для того, щоб реальну статистику зробити, як вплинула коронавірусна хвороба на відсоток і на летальність. Так буде зроблено у всіх країнах світу. Так було зроблено, коли був пандемічний грип (2009–2010 роки). Там у нас також була найменша кількість, наприклад, випадків. Потім аналізували, чому так відбувалося. Що саме на це впливало. Тому зараз ми не приховуємо ніякої статистики, у нас є реальна картина і низький показник летальності — це один із тих позитивних сигналів, які говорили про те, що карантинні заходи на території нашої країни були впроваджені вчасно і були адекватні ситуації.


Нагадаємо, раніше була дана відповідь на запитання "що вплинуло на введення другого етапу послаблення карантину?". Зробив це заступник міністра охорони здоров'я і Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Також В. Ляшко прокоментував можливість уникнення другої хвилі коронавірусу.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: