Віктор Ляшко прокоментував можливість уникнення другої хвилі коронавірусу

Віктор Ляшко прокоментував можливість уникнення другої хвилі коронавірусу - фото 1

Зробив це заступник міністра охорони здоров'я і Головний державний санітарний лікар під час марафону "Україна на зв'язку: вихід із карантину".

Ось що сказав чиновник щодо цього:

— Уникнути другої хвилі коронавірусної хвороби можна за двох обставин. Перше — це коли підчас циркуляції вірус утратить свою агресивність. Так як це було з SARS’ом, MERS’ом в попередні роки. Тоді він сам піде на спад і другої хвилі не буде. Другий момент, коли ми можемо уникнути спалаху, — це розробка вакцини, масове щеплення, формування колективного імунітету на рівні 95%. Тоді дійсно нам вдасться запобігти другій хвилі.


Нагадаємо, раніше Валерій Сердюк розповів чи буде друга хвиля коронавірусу. Зробив це директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА у програмі "Грані".

Також була дана відповідь на запитання "що вплинуло на уведення другого етапу послаблення карантину?". Зробив це заступник міністра охорони здоров'я і Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.