Віктор Ляшко назвав нинішню стратегію влади у боротьбі з SARS-CoV-2/COVID-19

26 травня, 11:37
Віктор Ляшко назвав нинішню стратегію влади у боротьбі з SARS-CoV-2/COVID-19 - фото 1

Зробив це заступник міністра охорони здоров'я і Головний санітарний лікар України під час марафону "Україна на зв'язку: вихід із карантину".

Ось що він сказав на цю тему:

— Україна перейшла від стратегії знижування захворюваності до стратегії стримування. Тобто, наша головна мета зараз — не допустити зростання захворюваності. Оскільки, на тому рівні кількості випадків коронавірусної хвороби, яка у нас реєструється щодня вже впродовж близько місяця, — ми показуємо, що система охорони здоров’я готова і справляється з цими викликами.
Ми аналізуємо ситуацію, яка відбувається в наших сусідів. На території Польщі, оскільки в них більш-менш схожа динаміка розвитку епідемії з українською…Нагадаємо, раніше у Дніпрі звільнили керівника Обласного лабораторного центру. Колишнього директора звинувачують у недостовірності результатів ПЛР-тестування на коронавірус.

Також в Україні зафіксовано 21 584 випадки SARS-CoV-2/COVID-19. Із них 644 — летальні, а 7 575 осіб одужали.

А ще на Дніпропетровщині зафіксовано 20 нових випадків коронавірусу. П'ятнадцять Із них в обласному центрі — місті Дніпрі.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: