Військовослужбовці Національної гвардії повернулися до Кривого Рогу із зони проведення ООС

Військовослужбовці Національної гвардії повернулися до Кривого Рогу із зони проведення ООС - фото 1

14 травня до Кривого Рогу з зони бойових дій на сході України повернулися нацгвардійці.

Військовослужбовці Криворізької бригади повернулися додому із зони проведення ООС. На Донбасі гвардійці перебували останні три місяці. Там вони гарантували безпеку і порядок на другій лінії фронту. У Кривому Розі військовослужбовців зустрічали командири підрозділів і командування військової частини.

«Ви вдома, і це найголовніше. Вас із нетерпінням чекають рідні та близькі. Не забувайте, що карантинні обмеження продовжують діяти до цього часу. Тому дотримуйтеся головних правил: особистої гігієни, одягайте засоби індивідуального захисту і приділіть максимальну увагу своєму здоров'ю», — підкреслив командир військової частини 3011 полковник Володимир Бєлоусов.


Під час зустрічі полковник вручив гвардійцям грамоти і подяки, а полковнику Сергію Власову передав нагрудний знак Дніпропетровської обласної ради. Після двотижневого відпочинку військовослужбовці повернуться до виконання бойових завдань.

Військовослужбовці Національної гвардії повернулися до Кривого Рогу із зони проведення ООС - фото 114751

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама