Вихованці “Шиннику” вийшли на мітинг під міською радою

Вихованці “Шиннику” вийшли на мітинг під міською радою - фото 1

Руки геть від Шинника. З таким гаслом діти, батьки та керівники гуртків вийшли на мітинг під міську раду. Зібралося майже сто людей.

Вимагали, аби проєкт рішення про ліквідацію комплексу відкликали. Чи вдалося докричатися до владців? Знає кореспондент 34 телеканалу.

З плакатами, медалями та кубками у руках вони збираються перед міською радою. Скандують “Шинник — дітям” та вимагають, щоб до них вийшов мер.

Попереду стоять діти. Вони призери всеукраїнських та міжнародних конкурсів, займаються танцями та вокалом роками. Кажуть: прощатися із “Шинником” не збираються.

“Шинник дуже хороший, треба його захищати. Я багато чому там навчився”, - ділиться вихованець клубу спортивно-бальних танців “Гавана” Микола Саржан.
“У нас дружній колектив. Навіть не колектив, а родина. Тому що ми там дружимо і відвідуємо “Шинник” з дитинства”, - розповідає Софія Соловйова, вихованка колективу народного танцю “Ровесник”.

Проєкт рішення про ліквідацію “Шинника” з'явився на сайті міської ради минулого тижня. На це відразу відреагували користувачі соцмереж — запустили хештег SAVE SHINNIK. Писали, що не хочуть закриття комплексу, бо це єдиний палац культури на весь район.

“Фізично їхати в інший район просто немає можливості. Тому діти перестануть займатися. Крім школи в нас буде двір”, - розповідає мама вихованців КСК “Шинник” Ольга Бичук.

Два дні тому з батьками та керівниками гуртків зустрівся начальник міського управління культури Євген Хорошилов. Він пояснив, що “Шинник” закривати не будуть, а переведуть на баланс іншого комунального підприємства. Однак працівники комплексу в це не вірять.

“У проєкті рішення нічого про це не написано. Мету і причини ліквідації нам ніхто досі не озвучив. Мої припущення: або продати приватним людям, або просто закрити”, - ділиться керівник театру сучасної хореографії “Алегро” Євгеній Шуліменко.

Через півгодини мітингу діти почали танцювати. Просто на ганку міської ради.

І вже під кінець до них вийшов Євген Хорошилов. Запевнив, що передача іншому комунальному підприємству ніяк не вплине не роботу гуртків. Однак на яке саме КП передадуть “Шинник” - відповісти не зміг.

Зрештою домовляються, що у понеділок зберуть робочу групу і разом з батьками та працівниками “Шинника” доопрацюють проєкт рішення. Аби встигнути до сесії.

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Реклама